Neurodydaktyka, czyli nauczanie i uczenie się przyjazne mózgowi

Zachęcamy do zakupu książki "Neurodydaktyka, czyli nauczanie i uczenie się przyjazne mózgowi". Jest to pierwsza w Polsce publikacja, która zawiera wyniki z wielu badań przeprowadzonym na ludzkim mózgu. Książka dedykowana jest zarówno dla rodziców, nauczycieli, psychologów jak i dla studentów kierunków pedagogicznych. Pozwoli ona zrozumieć proces udzenia się dzieci a także wykorzystać ich potencjał do nauki. Książka zalecana jest przede wszystkim dla dzieci, która mają problem z nauką. Neurodydaktyka pozwoli na najbardziej efektywne wykorzystanie mózgu. W publikacji znajdą się odpowiedzi na takie pytania jak:

Jakich ludzi i w jaki sposób chcemy ich wychować? Czy chcemy aby byli kreatywni, myślący innowacyjnie czy takich które pasuję do pewnych schematów?

Jaka powinna być główna rola szkoły?

Które z kompetencji powinny być rozwijane?

Czy zależy nam na wychowaniu ludzi wyrażających własne, czy cudze myśli?

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o książce na stronie internetowej http://neurodydaktyka.edu.pl/